مشکلات پکیج بوتان و ایران رادیاتور

مشکلات پکیج بوتان و ایران رادیاتور

مشکلات پکیج بوتان و ایران رادیاتور

مشکلات پکیج بوتان و ایران رادیاتور : تغذیه برق

پکیج و کنترلرها را بررسی نموده و چراغها و صفحه نمایش را چک کنید. در صورتی که چیزی مشاهده ننمودید، به دیگر وسایل برقی خانه سر بزنید. اگر همگی کار می کردند، جعبه تقسیم منزل خود را چک کنید تا فیوز یا کلیدی نپریده یا پایین نباشد و در صورت مشاهده ریست کنید.

در صورت افاقه نکردن مورد بالا فیوز پکیج را چک نمایید و بنابر احتیاج تعویض نمایید.

در صورتی که همچنان مشکل باقی بود ممکن است عیب جدی تری وجود داشته باشد که در این صورت بهتر است .

مشکلات پکیج بوتان و ایران رادیاتور : تغذیه گاز

بوی گاز می تواند به نشتی گاز از لوله ها و اتصالات پکیج مربوط باشد و یا ایرادی در کاربراتور گاز و مشعل داخلی دستگاه باشد. این مساله بسیار مهم و حیاتی ست و باید سریعا به آن رسیدگی شود.

اگر بوی گاز می شنوید، سریعا شیر گاز پکیج را بسته، در و پنجره ها را باز کنید و با تعمیرکار متخصص پکیج دیواری تماس بگیرید.

برای یافتن تقریبی محل نشتی گاز می توان از مخلوط آب و صابون و ریختن آن بر روی لوله ها برای دیدن نقاطی که کف یا حباب ایجاد می شود، استفاده کرد. البته تعمیرکاران پکیج امروزه دستگاه ها و تجهیزات الکترونیکی دقیقتری برای انجام اینکار دارند.

در صورتی که شیر تامین گاز پکیج باز است اما هیچ گازی به دستگاه جریان ندارد و شعله روشن نمی شود، لازم است با تعمیرکار پکیج دیواری تماس بگیرید.

رسوب زدایی با پمپ اسیدشویی
مطالعه بیشتر

در برخی منازل آپارتمانی شیر گاز اضطراری دومی نیز تعبیه شده است که اغلب در ورودی شیر اصلی گاز به داخل خانه یافت می شود. در صورتی که منزل شما شیر گاز اضطراری دومی دارد مطمئن شوید که این شیر نیز باز می باشد.

مشکلات پکیج بوتان و ایران رادیاتور : شعله پیلوت یا شمعک و مشعل پکیج

در صورتی که شعله پیلوت پکیج خاموش شده است، از دستوراتی که توسط تولیدکننده پکیج جهت روشن نمودن دوباره شعله در دفترچه راهنما یا بر روی بدنه دستگاه آورده شده است، پیروی کنید.

بررسی کنید که آیا شیر کنترل اضطراری باز است یا خیر؟ در صورتی که بسته است، باز نمودن شیر مشکل را حل نموده و جریان گاز برقرار می گردد.

اگر شیر باز بود و از شیر کنترل اضطراری گازی بیرون نمی آمد، با متخصصان باتجربه تماس بگیرید تا مشکلتان برطرف گردد.

اگر پکیج شما از مدل های دارای شعله پیلوت نمی باشد و یا به آن دسترسی ندارید، کلید ریست دستگاه را فشار دهید. معمولا نحوه کارکرد و محل قرارگیری این کلید در دفترچه راهنمای محصول ذکر شده است.

مشکلات پکیج بوتان و ایران رادیاتور : کنترلرها

مطمئن شوید که ترموستات پکیج شما بر روی وضعیت فعال قرار گرفته و تنظیمات آن درست و صحیح است. این ترموستات مسئول کنترل دمای جریان آب بوده و معمولا بر روی پکیج قابل مشاهده است.

ترموستات

چندین مدل مختلف ترموستات اتاق وجود دارد که می تواند به دو دسته آنالوگ (معمولا سیمی) و دیجیتال (سیمی و بدون سیم) تقسیم شود.

پکیج خود را با تنظیم دمای ترموستات بالاتر از دمای اتاق روشن نمایید. معمولا اگر دمای ترموستات پایینتر باشد پکیج روشن نمی شود. همچنین اگر صفحه نمایش ترموستات دیجیتالی شما کمرنگ و ضعیف است، احتمالا به تعویض باتری احتیاج دارد.

شیر پر کن
مطالعه بیشتر
ایراد پروگرامرها

پروگرامرها یا تایمرها می توانند الکترونیکی، دیجیتال و یا آنالوگ باشند. آنها معمولا درجات مختلف کنترل را برای دستگاه فراهم می کنند که می تواند شامل حالت خاموش، زمان دار و یا همواره روشن باشد. اگر پکیج شما قادر به روشن شدن نبود، می توانید با امتحان تغییر حالت پروگرامرها به همواره روشن دوباره امتحان کنید. در صورتی که پکیج به کار افتاد، عیب یابی پکیج به اشکال از پروگرامرها دلالت می کند و یا تنظیمات آنها بهم ریخته است.

مشکلات پکیج بوتان و ایران رادیاتور : فشار

بررسی کنید که فشار دستگاه مطابق با مقدار پیشنهاد شده توسط سازنده باشد. این فشار حدودا 1 یا 1.5 بار می باشد. در صورتی که گیج فشار عدد کمتری از این مقدار را نشان می دهد، ممکن است با تغییر کلیدها و یا شیر فلکه هایی که در زیر پکیج قرار دارند، لازم باشد تا مقدار فشار را افزایش دهید.

در این مطلب به عیب یابی پکیج دیواری بوتان، ایران رادیاتور پرداختیم. همانطور که متوجه شدید، مشکلات رایج پکیج و راه حل های ذکر شده برای هر مورد، به برند و مدل پکیج بستگی ندارد. بنابراین مطلب حاضر برای انواع پکیج های ایرانی و خارجی قابل استفاده است. اگر برای تعمیر مشکلات رایج و عیب یابی پکیج ایران رادیاتور، بوتان، آریستون، ایساتیس، تاچی، فرولی و یا هر برند و مدل پکیجی که در خانه از آن استفاده می کنید، به کمک و راهنمایی احتیاج دارید.

تکنیک سرویس کیان اولین مرکز تعمیرات تخصصی پکیج دیواری در تهران میباشد. پس اگر نتوانستید مشکل پکیج را برطرف کنید حتماً با تکنیک سرویس کیان تماس بگیرید. 

نحوه روشن کردن پکیج ایران رادیاتور
مطالعه بیشتر

تعمیرات لباسشویی, ظرفشویی, پکیج, برد, لوازم خانگی

منطقه ۱۸

تولید دارو
مهر اباد جنوبی
بلوار معلم

تعمیرات لباسشویی, ظرفشویی, پکیج, برد, لوازم خانگی

منطقه ۹

سی متری جی
استاد معین
هاشمی
دامپزشکی

تعمیرات لباسشویی, ظرفشویی, پکیج, برد, لوازم خانگی

منطقه 6 و 7 و 4

مطهری , عباس اباد , سهروردی , اندیشه , شریعتی , پاسداران , سید خندان , میر داماد , ونک , ملاصدرا , شیخ بهایی

تعمیرات لباسشویی, ظرفشویی, پکیج, برد, لوازم خانگی

منطقه 1 و 2 

سعادت اباد , شهرک غرب , زعفرانیه , الیهه , تجریش , اندرزگو , حکمت , نیاوران

تعمیرات لباسشویی, ظرفشویی, پکیج, برد, لوازم خانگی

منطقه 5 

بلوار فردوس شرق
بلوار فردوس غرب
فلکه صادقیه , ایت الله کاشانی , ستاری

تعمیرات لباسشویی, ظرفشویی, پکیج, برد, لوازم خانگی

گیشا , جلال ال احمد , ستارخان , انقلاب , امیر اباد , فاطمی , یوسف اباد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

انجام تعمیرات انواع لوازم خانگی در سراسر تهران ارسال تکنسین فقط با یک تماس

همین الان سفارش خود را ثبت کنید و ۱۵٪ تخفیف بگیرید.